| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Ce lucru v-ati dori sa se intample macar inca o data in viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Florincrap a răspuns:

Sa fie dreptate in lume, razboaiele sa se sfarseasca, cruzimea sa fie oprita, iar Europa sa fie unita in intregime prin UE!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fiu copil.
Pa, pa.

| Arthur a răspuns:

Mi-aş dori să fiu din nou copil în conjunctura acelui moment.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să fiu întreg, și sănătos, si să am o soție alături.

| PedoBarbie a răspuns:

Să fiu un animal mitologic adică sirenă.

| WhiteLife a răspuns:

Cred ca as mai vrea sa cunosc inca o data oamenii pe care i-am sunoscut si au disparut din viata mea.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Toți să avem ce vrem și țara noastră și altele să nu mai aibă probleme, să fim toți uniți!
Mondial Peace!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa vina Eminem in Romania si sa ma duc la concertul lui.

| AngelHugz a răspuns:

E o intrebare buna happy