| andreea_4564 a întrebat:

Cum e titu maiorescu ca facultate? e mai buna ca spiru?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Depinde ce facultate din Universitatile astea te intereseaza(pentru ca ambele sunt Universitati si contin mai multe facultati cu domenii diferite).
Am citit in urma cu ceva timp, ca Titu Maiorescu nu este prea bine dotata. Uite un link unde a scris un student de la Titu Maiorescu care era la medicina http://studentlamedicina.wordpress.com/......bucuresti/

Parerea mea este ca nu conteaza foarte mult dotarile facultatii sau profesorii, important este ca tu sa te tii de invatat pentru ca daca tu nu inveti, facultatea poate sa fie si poleita cu aur ca tot aia e.

2 răspunsuri:
| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Nu! la titu maiorescu (facultate) sunt ffffffff muli profesori cruzi si ffffffff severi (am auzit de la o prietena de-a mea care a fost acolo...acum ea are 26 de ani) spiru este o facultate de merit si pentru cei inteligentiwinking

succes!winking

funda? big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna Titu Maiorescu depinde nu sunt profesori cruzi astea sunt vrajeli.