| hardwell a întrebat:

Cum este jobul de ospatar/barman?
Recent, am primit ocazia de a lucra pe timpul verii pe litoral, ca si barman, ospatar, whatever. E dificil sa fi unul? Cate ore pe zi lucreaza in general angajatii in astfel de posturi? Exista zile libere? Cat primeste un angajat pe luna in medie? Dar cu bacsis?
Stiu ca pot afla lucrurile astea de la angajator, insa mi-ar placea sa imi formez o idee inainte.

3 răspunsuri:
| unprietenaproape a răspuns:

Cu siguranta. nu e usor sa stai peste 12 ore pe zi in picioare si sa servesti clientii, salariul porneste de la 12 milioane, in functie de angajator, program. ai masa si cazarea asigurata. http://observator.tv/......98568.html

| raresandrey a răspuns:

Nu as vrea sa te descurajez dar stiu ca se dau multe tepe si te munceste de te rupe, zi lumina, cat despre zi libera, glumesti probabil, salariul nu e cine stie ce in comparatie cu munca prestata asa ca, atentie la neatentie. Am vazut si o stire pe ProTv, anul trecut paremi-se in legatura cu acest subiect. Succes.