| ◕matza◕ a întrebat:

Cum ii cresc IQ la o fata pe lady popularbig grin?

9 răspunsuri:
| ScarryD a răspuns:

Mergi la biblioteca si o pui sa citeasca sau joci jocuri cum ar fi Turnurile din Hanoi!

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Pai joci jocurile si te duci des la biblioteca!big grin

| Alle15 a răspuns:

Am eu un mic "truculet laughing ".Da-mi prin mp username-ul si parola si mentionezi cat sa ti-l fac si eu iti zic cate zile imi dai la dispozitie.Pwp.

| alexutsuuu a răspuns:

Te duci la oras apoi biblioteca este undeva mai in stanga. Apoi iti va aparea o casuta unde va merge la citit 15 minute. Dai pe mergi la citit.

| ionik_1763 a răspuns:

Pai joci jocuri si te duci la biblioteca
Fundita?

| 1ydy4 a răspuns:

O duci la biblioteca happy

| anonimlove a răspuns:

Te duci la biblioteca... o pui sa citeasca o carte...sau joci jocuribig grin

| TiaraChiara a răspuns:

Mai bine du-te la Boutiqul Misterios si daca ai noroc, castigi acolo mult IQ ...Eu i-am crecut mare IQ-ul...incearca! SUCCES!

| incantata a răspuns:

Poti castiga iq in urmatoarele moduri:-o duci pe domnisoara la biblioteca,o pui sa joace jocuri la care sa castigi iq, poate castiga iq de la buticul misterios, de la concursul de haloween din susul pagini.Imi pare bine ca te-am ajutat.