| Claudia_3811 a întrebat:

Cum imi aflu parola de la mess si nu mai stiu intrebarile alea ajutati-ma va rog!

5 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

rolling on the floor Ce subtil dai tu intrebarea rolling on the floor. Ma copii ma, pune-ti ma mana pe carte si lasati prostiile. Sunt zeci de ingineri care lucreaza in spatele yahoo-lui ca voi sa nu puteti face treaba asta, si voi chiar credeti ca facet-ti puf din degete si vine zana maseluta si v-a zice parola? Pune-ti mai bine mana pe carte, sincer, e mai productiv asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sugi pl incontinuu si o so afli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai uitat respunsurile de la inrebari, nu stiu daca mai poti face ceva!sad

| oanakissyou a răspuns:

Eu stiu intrebarile. unde trebuie sa intru si ce pasi sa parcurg?batting eyelashes

| dannyell a răspuns:

Nu poti sa o afli daca ai uitat datele pe care le-ai completat cand tiai facut ID-u