| kentzutzu a întrebat:

Salut, am un id mai vechi si nu imi mai stiu parola si as vrea sa o aflu, problema este ca nu mai stiu nici ce am raspuns la intrebarile alea doua... Cum as putea sa aflu parola?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bun găsit nu ai cum, deoarece răspunsul la acele intrebări numai tu le stiai, te întreba, care a fost primul tău număr de telefon, sau, numele unchiului, mătușii tale, celui sau celei m ai bune prietene, și normal că tu le stiai, sînt confidentiale, ca să nu poată nimeni in afară de tine să ți acceseze contul, sau să sprgă parola, asa încearcă să î ți amintesti ce parole erau, deoarece este important.Vezi poate le ai scrise undeva.