| KikoSmile a întrebat:

Cum imi incep afacerea? Am 13 ani si ma pricep foarte bine sa lucrez cu Photoshop si Illustrator.Multa lume imi zice ca sunt priceputs dar nu stiu de unde sa incep sa faco mini-afacere din asta. Pot face photo editing, logo-uri, postere si sa pictez digital, dar cum sa fac sa incep sa am clienti? Am site: www.graphiccity.weebly.com si mi-am facut reclama oriunde amoutut pe toate site-urile dar u e nimeni interesat... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Asta fiindcă ești prea mică.
Poți continua să te perfecționezi și îndată ce crești, vor crește și ofertele, o să vezi, fiindcă, nimeni nu angajează pe cineva de 13 ani.
Baftă.

2 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Sa iti faci un portofoliu. nu trebuie sa stie lumea cati ani ai dar toti vor sa vada un portofoliu

| BonaNote a răspuns:

Nu esti prea mica :) Eu am 14 ani si mi-am reusit sa castig deja cativa bani din design. Nu e o suma foarte mare dar eu il consider un inceput :) (suma e de 100 dolari... aprox. 370 Ron). Ar fii cam greu sa iti explic aici tot ce-am facut pentru a ajunge la asta dar daca vrei sa vorbim mai multe, contacteaza-ma la id: mandrake_2132 si daca vrei sa-mi vizitezi si site-ul : http://cotosbogdan.startut.ro/ sa iti faci o idee despre mine esti binevenita :D Bafta!