| Addaa1998 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca un utilizator m-a blocat pe ask.fm?

4 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama...

| mijlsach a răspuns:

Din pacate nu poti sti...tu ii poti pune in continuare intrebari dar nu-i vor mai aparea lui. Funda?

| MEAmy a răspuns:

Chestia asta e anonima. deci daca vrei sa vezi daca o anumita persoana te-a blocat, pune-i o intrebare/"intrebare" foarte simpla (pe care nu ar sterge-o si ar raspunde sigur la ea) cum ar fi "buna", "cati ani ai?" "la ce scoala esti?" etc.
Daca nu raspunde, desi a trecut mai mult timp, atunci cred ca te-a blocat!winking

| Constantin_Domnul_1992 a răspuns:

Daca nu-i poti da cadou, inseamna ca te-a blocat.