| livia987 a întrebat:

Buna,pe ask.fm,un utilizator m-a blocat,am vazut ca nu pot sa ii dau cadou,intrebari pot sa ii dau,stiu, dar ii apar?

Răspuns Câştigător
| bubulina1129 a răspuns:

Logic, nu o sa vada ce ii trimiti pentru ca te-a blocat si nu mai vrea sa aiba contact cu tine. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Daydream a răspuns:

Pai,eu am blocat o fata pe ask.fm si ziua urmatoare am primit o intrebare de la ea, deci...

| bubulina1129 a răspuns:

Nu îi apari, el cand te-a blocat nu mai vrea să aibă contact cu tine, deci logic că nu îi apari. Sper că te-am ajutat!