| alinutsa a întrebat:

Cum pot deveni actrita?

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

In primul rand trebuie sa termini liceul, sa ai luat examenul de Bacalaureat, iar apoi sa te inscrii la o Facultate de Teatru si Film, important este sa ai o memorie buna, sa retii foarte bine rolurile si sa ai cat de cat talentul necesar acestei meserii.Bafta.

| afrodita17 a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai...insa daca esti eleva ai putea sa te inscrii in trupa de teatru a liceului sau a scolii in care inveti... iar daca scoala ta nu are momentan asa ceva sunt sigura ca in orasul in care esti ai putea gasi o astfel de trupa...vei vedea mai intai daca iti place cu siguranta si daca esti facuta pentru asa ceva...mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepi prin a poza nud si a pune poze pe hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trebuie să urmezi Facultatea de Teatru și Film din București și să ai o doză de talent și voce.
Mult succes.
Pa, pa.

| eu_4161 a răspuns:

Pune poze pe net.(pe hi5) apoi poti scrie un anunt...stiu ca nu te ajut dar incerc...
mult succes!
pa...