| marina2908 a întrebat:

Cum as putea deveni actrita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare cum?
Doamne ajuta siteu asta sa se scape de intrebari asa idioate!
copii scuzatzimi cuvantul big grin
copilo tu ori nu esti pe trebuie ta ori ai 10 ani straight face
1 din 2 tree sa fiewinking
stiu ca o sa iau stupizi de la copchii copaci dar asta-i viata.

3 răspunsuri:
| Georgii a răspuns:

Viseazawinking

| mishu_4386 a răspuns:

Cu talent

| LoveToHate a răspuns:

Nu e neaparat sa faci o facultate de actorie!
Mai bine du-te la un casting!
Daca esti buna cu siguranta te vor alege si vei face o facultate!
Daca nu mergi mai departe!
Eu cand eram mica adica pe la 11-12 ani citeam din Caragiale dialoguri de ex eu am citit de cel putin 5 ori Doua loturi!
Ma uitam in oglinda si ma prefaceam ca sunt actrita, jucam rolurile tuturor! Fa si tu la fel sa vezi ce distractiv e!
Pote te antrenezi si cand te vei duce la casting, vei fi aceptata si vei fi o actrita de succes!
Urmeaza-ti visul!