| olesea000 a întrebat:

as vrea sa aflu cum poti deveni actrita?

2 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Actrita porno?laughing

| deenimariee a răspuns:

Iti voi spune in detaliu
trebui sa ai talent si sa te duci fara rusine la parinti si sa le spui o strofa dintr-un fim desente etc...
daca ei vede ca ai talent roaga-i sa te duca la scoala de teatru pentru copii
cand vei vedea ca evoluezi le vei spune parintilor sa te duca la casting-uri de reclame la haine sau la ceva ma rog!
vei face asa in continuare si cineva un regizor sau o agentie te va vedea ca esti talentata veii avea noroc si vei fi contactata de catre ei si daca ai noroc vei putea juca si in los angeles sau hollywood eu iti urez bafta!

good luck in aventura!