| ciumpalaku a întrebat:

Cum pot deveni expert TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.gabriella9.home.ro :)

10 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Raspunzi la cat mai multe intrebari cat mai bine
ai activitate pe site si esti de ajutor multor oameni

| juniper a răspuns:

Raspunde (daca raspunzi aduni puncte, dar depinde daca raspunzi primul primesti mai multe puncte), castiga fundite si primind voturi de la ceilalti utilizatori ca fiind inteligente, folositoare, totodata si amuzantewinking

| monyk a răspuns:

Buna, poti deveni expert, daca dai cat mai multe raspunsuri bune, amuzante, folositoare si inteligente, astfel vei fi premiat, in plus sa scrii corect si gramatical si sa fi activ, bafta.

| ciumpalaku explică:

Va multumesc tuturor!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ajutand cat mai multi useri cu raspunsuri folositoare si inteligente si nu in ultimul rand sa scrii corect.

| yoanna73 a răspuns:

Draga trebuie sa astepti sa te ridice in grad.nu stiu cine, ca si eu astept si degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi 1000 de coco si te rezolv eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit, ma gandeam ca adminii s-au trezit din somn, insa tocmai am observat ca si-au revenit repede.nu va trebui sa astepti mult, titlul este foarte aproape de tine. laughing

| Gabystelistu95 a răspuns:

Raspunzi la intrebari, si poti primi fundite daca raspunzi foarte corectwinking

| narcis13 a răspuns:

Ce te face sa crezi ca raspunsul unui "expert" TPU ar fi neaparat mai corect/util/inteligent decat al unui utilizator obisnuit?
Sau ai cumva impresia ca TPU e Academie sau for stiintific?
Eu cred ca ravniti dupa titulatura de "expert" doar din dorinta de a epata.In fata cui, nu stiu.Pe mine ma lasa rece...