| SoNevable a întrebat:

Cum pot deveni expert TPU?
funda!

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Poți deveni expert TPU doar în momentul în care admionistratorii constată faptul că ai fos de un real folos comunității ( adică răspunzi întrebărilor iar acestea sunt apreciate de ceilalți prin voturi) și nu în ultimul rând ai un pic de "vechime" pe site. Nu sunt criterii standard care să te promoveze în rândul experților TPU. Mari succese dacă asta-ți dorești!

3 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Raspunzi la intrebarile utilizatorilor, iar daca rasp e pe placul lor, primesti fundita... aduni funditzele si gata, ESTH EXPERT TPUwinkingsucces kosty

| jas2jas a răspuns:

Ca si conditii minimale, utilizatorii propusi de voi trebuie:
- sa fi participat intens pe TPU.ro: minimum 500 de raspunsuri postate si minimum doua luni de la inscriere
- sa fi oferit, in mod consecvent, informatie care sa fie de folos celorlalti; raspunsurile cu caracter conversational, trivial sau zeflemitor nu se iau in considerare
- sa nu fi jignit alti utilizatori
- sa fi respectat politica TPU.ro si scopul esential pentru care acesta a fost creat

cam asta trebuie sa faci ca sa ajungi expert TPU

| PafyZu a răspuns:

Trebuie sa dai raspunsuri cat mai bune si mai clare. sa nu te bazezi doar pe funde!

FUNDA