| ciumpalaku a întrebat:

Cum pot deveni expert TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.gabriella9.home.ro :)

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ajutand cat mai multi useri cu raspunsuri folositoare si inteligente si nu in ultimul rand sa scrii corect.

| narcis13 a răspuns:

Ce te face sa crezi ca raspunsul unui "expert" TPU ar fi neaparat mai corect/util/inteligent decat al unui utilizator obisnuit?
Sau ai cumva impresia ca TPU e Academie sau for stiintific?
Eu cred ca ravniti dupa titulatura de "expert" doar din dorinta de a epata.In fata cui, nu stiu.Pe mine ma lasa rece...

| Gabystelistu95 a răspuns:

Raspunzi la intrebari, si poti primi fundite daca raspunzi foarte corectwinking

| monyk a răspuns:

Buna, poti deveni expert, daca dai cat mai multe raspunsuri bune, amuzante, folositoare si inteligente, astfel vei fi premiat, in plus sa scrii corect si gramatical si sa fi activ, bafta.

| asko a răspuns:

Raspunzi la cat mai multe intrebari cat mai bine
ai activitate pe site si esti de ajutor multor oameni

| ciumpalaku explică:

Va multumesc tuturor!

| juniper a răspuns:

Raspunde (daca raspunzi aduni puncte, dar depinde daca raspunzi primul primesti mai multe puncte), castiga fundite si primind voturi de la ceilalti utilizatori ca fiind inteligente, folositoare, totodata si amuzantewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi 1000 de coco si te rezolv eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit, ma gandeam ca adminii s-au trezit din somn, insa tocmai am observat ca si-au revenit repede.nu va trebui sa astepti mult, titlul este foarte aproape de tine. laughing

| yoanna73 a răspuns:

Draga trebuie sa astepti sa te ridice in grad.nu stiu cine, ca si eu astept si degeaba.