| ghita a întrebat:

Cum pot face sa am propria afacere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Ghita,
Exista o posibilitate. Fara sa investesti mai mult de 500 ron (sau chiar mai putin, minim este 200 ron) poti avea propria ta afacere. Daca vrei sa afli mai multe te rog sa-mi scrii la: daniela.constantin@gmail.com. Am sa-ti ofer o varianta pentru afacerea ta proprie. Astept raspunsul tau.

4 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Important este sa te apuci.
Iti stabilesti un domeniu de activitate si un cod CAEN si demarezi in tromba.

| mami a răspuns:

Cu conditzia sa ai bani pentru a demara afacerea
am constatat ca si din c,,,, se fac multi bani 70 lei o carutza plina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a avea o afacere profitabila iti trebuie o minte sclipitoare.sa faci ce stii si ce iti place, altfel lucrurile nu or sa mearga doar de dragul de a fi afacerist. poti avea un milion de euro, dar daca nu ai idei pentru a putea dezvolta ceva, se alege praful de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai o idee buna, nu prea ai bani si te mai cheama si ghita ...naspa nu prea poti. asa ca apucate de munca!