| jolidon12 a întrebat:

Pe viitor as vrea sa imi deschid propria afacere. Care credeti ca ar fi cea mai profitabila afacere?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai pe care ai bani sa o finantezi la inceput si pe care te pricepi sa o conduci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Succesul depinde de hotărârea şi implicarea ta. Pentru început e recomandat să începi o afacere din pasiune, fără costuri foarte mari.
Gândeşte-te ce hobby-uri ai, ce ţi-ar plăcea să faci toată viaţa.
Dacă eşti interesat de un domeniu îţi vei da cu siguranţă silinţa să scoţi şi bani din el.
Dar dacă nu-ţi place ce faci, vei aduce la faliment orice afacere profitabilă sugerată de alţii.