| Emanuela_Melinte_1992 a întrebat:

Cum pot incepe un monolog despre un eveniment important din viata mea?

5 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

"Era o zi frumi de vara. Am intrat in KFC. Si l-am vazut... Era EL, vanzatorul. Stiam ca nu mai era cale de intoarcere: ma indragostisem"

Răspuns utilizator avertizat
| AAnda a răspuns:

" Stiam ca azi o sa fie diferit, simteam asta asa ca mi-am luat inima in dinti si am fost la. "( casting etc.)

| Принцэса a răspuns:

O viata nu se poate schimba pe nimic.sauuu. Ceea ce ni s-a dat nu putem intoarce cum ar fi viata.