| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai important eveniment din viata ta in anul ce a trecut?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai anul trecut a luat admiterea la facultate printesa mea, a fost o realizare, iar anul asta, iubitul ei, a terminat facultatea si a luat licenta cu bine, sunt doua realizari frumoasae, iar ca mama nu pot decat sa ma bucur.
O seara bunahappy

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Am luat BAC-ul cu o nota buna si am intrat la facultate unde doream. Am "scos" din viata mea niste persoane de la care nu aveam nimic bun de invatat si cu care nu mai era posibil sa ma inteleg ca inainte si cam atat, cred.

| Musique a răspuns:

Cel mai important? Am intrat la liceul dorit. happy

| grab a răspuns:

O sa iti raspund prin trei linkuri luate exact in ordinea asta:

www.youtube.com/watch?v=Z1yCOnT2zuw

http://www.youtube.com/watch?v=FodfkqfJrhQ

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=-N6rnEEvUqo

Cu alte cuvinte mi-am dat seama ce conteaza in viata: Iubirea! 2012 am zis! :)

| 7639781254 a răspuns:

Am luat note bune la evaluarea nationala si am intrat la liceul la care mi-am dorit. :*

| Andreeac33 a răspuns:

Nunta verisoarei mele.