| MaimoSH a întrebat:

Cum pot sa devin expert tpu ?

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Poti sa devii expert TPU raspunzand la cat mai multe intrebari, desigur, sa fie din categorii diferite, nu doar o categorie. Majoritatea raspunsurilor sa fie corecte, nu conteaza numarul funditelor pe cat conteaza cel al punctelor. Sa ajuti cat mai multi utilizatori si repet, incearca sa obtii cat mai multe raspunsuri corecte, raspunzand scurt si la obiect.happy

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-ți ridică nimeni statuie, trebuie să fii corect cu tine ca să dai răspunsuri bune pentru cei care au nevoie de un suport moral și activitatea de pe site.
Și uite așa te-am prins că nu ai citit politica site-ului, acolo găsești tot ce te interesează detaliat.
Pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Tu fa-ti treaba si daca meriti vei fi rasplatita!

| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa ai macar 500 de raspunsuri postate. Apoi trebuie sa fii eficient. Trebuie ca mare parte din raspunsurile postate sa fie declarate castigatoare. Trebuie sa arati ca stapanesti mai multe categorii sau excelezi clar intr-un anumit domeniu. Trebuie ca raspunsurile si intrebarile tale sa fie scrise corect gramatical si sa arati ca ai bun simt si ca vrei cu adevarat sa ajuti. Daca esti superficial in raspunsuri nu vei primi titlul. E important de asemenea si sa nu te implici in certuri si sa nu adresezi injurii. Pe langa toate aceste lucruri iti trebuie si vechime. Sunt si exceptii dar mai rar. Trebuie sa ai de obicei macar jumatate de an vechime. Si in acest timp sa dovedesti ca si meriti titlul.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite o intrebare mai veche tot de pe TPU cu acelasi continut si raspunsurile primite:
http://www.tpu.ro/timp-liber/cum-faci-sa-ajungi-expert-tpu/

Răspuns utilizator avertizat
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Si crezi ca e ceva diferit?
Te-ai gandit pentru ce esti tu aici de fapt?

| LuS[z] a răspuns:

Intreaba-i pe experti big grin si nu te jena daca mai primesti vreun stupid ca asa e p-acili sa la Romanica laughing

| karellen a răspuns:

Raspunzand bine la cat mai multe intrebariwinking

| AndutzaAndu a răspuns:

Răspunzând la cât mai multe întrebări, iar răspunsurile să fie folositoare.

| FeFy` a răspuns:

Sa raspunzi la intrebari, dar inteligent, la mistocareala, cu stiinta necitita, cu multa intuitie, exprienta si cu mult bun simt ca si "bro"sau amuzant ca si "zoombe3". vei fi pe podium OK

[Raspunsul l-am luat de la elena care cred ca iti va fi de folos ]

| FeFy` a răspuns:

Orice membru al comunitatii Toti Pentru Unu poate deveni Expert! Cei care contribuie cu cele mai bune, utile si "date din suflet" raspunsuri sunt intotdeauna remarcati! Ca in orice comunitate, cei mai merituosi membri ies in evidenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai prieteni? Atunci ai sansehee hee N-ai prieteni? Fa-ti big grin

| beka a răspuns:

Dai cat mai multe raspunsuri si cat mai bune ca sa primesti cat mai multe fundite si punctewinking

| Pure.Sunshine a răspuns:

Raspunzi cat mai bine la cat mai multe intrebari. aduni funda si raspunsuri inteligente si/sau folositoare

| Pure.Sunshine a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?p=134
vei gasi aici raspunsul la intrebare;)

| Anne_1755 a răspuns:

Trebuie sa dai cat mai multe raspunsuri folositoare, pentru. care vei primi funda.big grin