| justAgirl_8912 a întrebat:

Cum pot sa ma angajez pe timpul verii pe litoral (prin constanta)de preferat ca chelnerita? Ce trebuie sa fac? Cine a mai lucrat ca chelnerita sa-mi spuna si mie care este programul, ce trebuie sa faci, cum este la inceput...etc, tot ce se poate spune despre locul de munca si despre cum ati gasit locul de munca...mentionez ca am 17 ani,(fac 18 anul asta)si vreau neaparat sa lucrez vara asta pentru ca la anul o sa am mare nevoie de bani (iar parintii mei nu sunt bogatasiwinking )

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aproape imposibil sa te angajezi deoarece sunt multe fete mai mari in facultate care cauta sa se angajeze poate dau si spaga sa se angajeze asta e in Romania

Răspuns utilizator avertizat