| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a întrebat:

As vrea sa ma angajez vara asta ca ospatar la mare. Stau departe de litoral. Am vazut destul de multe anunturi, singura problema este ca mi-e putin teama sa nu-mi iau teapa. Este cineva care a mai incercat sa lucreze pe timpul verii departe de casa? V-a fost greu? V-ati obisnuit? Ce ati lucrat?

7 răspunsuri:
| Roliii a răspuns:

Grabeste-te atunci dar intreaba-i daca jobul e sigur, si nu te du la mare fara sa-ti dea contract (acolo sau aici)si citeste-l bine, altfel iei teapa

| RebelafaraNume a răspuns:

Tu ospatar la mare? Chiar ti s-ar potrivi din moment ce minte nu ai!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt explică (pentru RebelafaraNume):

Well, I have minte, d-aia am fost la nationala la mate anul asta.

| RebelafaraNume a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Uite cine radea de mine ca am combinat romana cu engleza laughing)

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt explică (pentru RebelafaraNume):

Stii ca te parodiam pe tine, nu? Sau e atat de greu sa iti dai seama de asta? Daca vei continua sa te mai uiti in raspunsurile mele (ca vad ca iti cam place), vei observa ca nu folosesc romgleza.

| RebelafaraNume a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Aha...Iar tu nu te uiti la intrebarile mele? Mi-ai raspuns la toate.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt explică (pentru RebelafaraNume):

Imi placi blushing D-aia ma uitam.