| 1123152525 a întrebat:

Cum pot sa stiu daca am vocE? chiar imi este rusine sa candt in fata cuiva pentru ca poate nu am si rade de mine!
deci cum afla daca am?

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Pune un video cu tine cantand si vezi ce zice lumea sau inregistreaza-te si dai cuiva sa asculte.

2 răspunsuri:
| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Cu un degeti iti astupi ambele urechi si incepi sa canti, dar nu canti o melodie, ci susti timp de cateva secunde ai ulte note lungi!
sau
te inregistrezi pe telefon si apoi t asculti

| cendry2K a răspuns:

Canta in fata oglinzii sau pune pe knv din familie a te ascult big grin