| iulyluvy a întrebat:

Sal TPU
imi place atat de mult sa cand dar nu stiu daca am voce cum pot afla ca mi-e rusine sa cant in fata cuiva pentru ca mi-e frica ca va rade de mine nu o sa am curaj sa cant la cineva in fata pana nu o sa stiu ca am voce plzzzz am nevoie de ajutor

Răspuns Câştigător
| XxYouOnlyLiveOncexX a răspuns:

Cand esti singura inregistreaza-te la pc sau telefon, si ai incredere in tine si roaga o persoana apropiata de tine sa te asculte si sa spuna ce crede, dupa poti incepe sa te deschizi si in fata celorlalti. happy

1 răspuns: