| EmiliaSd88 a întrebat:

Cum poti ajunge sa lucrezi in studiourile walt disney ca si desenator?

3 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Te duci la disneyland Paris și sunt acolo niște studiouri și te poți angaja acolo, dar trebuie să faci facultatea mai întâi
îți recomand să te faci facultatea înafară dacă vrei să ai succes si salariu mai mare

| AmELiA100000 a răspuns:

Te faci cunoscut in america ca desenator te duci la studiourile walt disney ii rogi si daca accepta accepta daca nu nu.

| bianca20 a răspuns:

Incearca tu, sa inventezi niste personaje de desene animate, posteaza pe youtube filmulete in care desenezi ceva, si incearca sa te faci tot mai cunoscut!