| Joker400400 a întrebat:

Studiourile de film (ex:Sony, Disney) accepta scenarii de la amatori. Am scris un scenariu si as vrea sa stiu daca as putea ajunge la o înțelegere.

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Daca considera ca sunt de nivelul lor, bineinteles ca le vor accepta. Eu zic sa ii contactezi, ca poate iese ceva bun din astawinking. Bafta!

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Probabil ca-l vor da omului de serviciu sa-l citeasca, dar da, cred ca "accepta".
Disney fiind o companie de sute de milioane de euro, lucreaza la nivel foarte mare, cu profesionisti pe toate domeniile. Iti dai seama ca primesc zilnic sute de chestii de astea, dar sa ajunga chiar sa faca un film... foarte greu.
Bineinteles ca poti sa-ti incerci norocul.

| RobertMoon a răspuns:

Ești unul din mulțimea de fani care inventează scenarii, ramai la fan-fiction.

| PsyhoChild a răspuns:

Orbul viseaza pamantul si nebunul balamucul!