| Andreea201012 a întrebat:

Cum poti da cu numar ascuns pe telefon adica cum sa scriu ca la el sa apara nr necunoscut in cosmote adica si eu si el plss fundita:*

Răspuns Câştigător
| gina09 a răspuns:

#31#si numarul

9 răspunsuri:
| BrokenWings a răspuns:

Daca vrei sa suni pe cine cu numar ascuns ppui in fata numarului #31#winking

| Dance_1650 a răspuns:

Pai inainte sa formezi numarul pui in fata lui #31#apoi numarul. ca sa fiu mai inteleasa iti dau un exemplu : #31#076222222 sj lui ii apare nr necunoscuthee hee...sj asta este tot:*:*

| Paulika06 a răspuns:

#31# si pui nr de tel pe care vrei sal suni... sper ca tya fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*31# asa sunt eu cu nr ascuns pe cosmote si pe Orange sper ca ti-am fost de mare ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata draga cine nu stie asta da tu cati ani ai... dai cu #31#{ex:#31#07456734667678899}...si nu exista antidotlaughing

| Claudia_4421 a răspuns:

Pui inaintea nr de tel #31#

| Nexxo a răspuns:

Scrii #31#si nr de tel de exemplu: #31#0766262855

| auras_3322 a răspuns:

Diez 31 diez urmat de numarul de telefon la care vrei sa suni... diez = # http://costiradu.blogspot.com/...

| eddyRO a răspuns:

#31#si numarul la care apelezi si ai cu numar ascuns