| lolam a întrebat:

Cum poti suna la cineva din agenda de telefon cu numar necunoscut?

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Scrii #31# IN FATA numarului in agenda

9 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Cauti persoana in agenta, dai optiuni, editare inainte de apelare, in fata numarului introduci #31# si dai ok si apeleaza.

| mgtow a răspuns:

Intri la optiuni telefon si vezi la Convorbiri pui Ascunderea ID si asa nu iti vede numarul

| katalyn27 a răspuns:

Daca ai Orange, pui in fata numarului #31# si gata, poti doar suna, la mesaje parca era altul, nu-l stiu.

| IrinaAndreea a răspuns:

Mai bine nu suni cu necunoscut!winking

| Mary Marry a răspuns:

Formezi inainte de numar #31#.
Iar dupa ce formezi #31# poti forma numarul din agenda. happy

| Diana498 a răspuns:

Te duci la agenda dai la editare nr. de telefon si adaugi in fata #31#, salvezi, si apelezi contactul! Sau scrii nr. persoanei pe o foaie de hartie apoi formezi #31# si scrii nr. de pe foaie! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

SCRI #31#si pormo scrii numarul funda?

| lovenotsex a răspuns:

*RI# in fata mesajului (katalyn27)

| tiberiu_7743 a răspuns:

Dai edit si pui in fata #31#