| ahilles a întrebat:

Cum poti deveni actor la 14 ani?

9 răspunsuri:
| Andra_5221 a răspuns:

Ce sunt parintii tai?

| byka23 a răspuns:

Grea intrebare. daca tatal tau e actor nu mai intrebai.cred ca trebuie sa urmaresti castingurile la filmele pentru copii, poti incepe cu aparitia intr-o reclama, dar mai ales trebuie sa te faci cunoscut in scoala cu monologuri lungi placute, eventual scrise de tine, e lung drumul dar, poate ai bafta(eu am visat toata viata sa fac asta am jucat in vreo 10 piese de teatru(amator fiind)dar nu mi-a spus nimeni da la teatru ca ai sa reusesti, si nici nu am dat pentru ca se intra foarte greu.trebuie sa te nasti cu mult talent sau daca nu cu foarte multa munca.Bafta

| Andrei_9613 a răspuns:

Du-te la casting pentru reclamewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai cum pentru ca esti mic si e greu ca trebuie sa an veti mult or cum ancearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau am fost la castinguri si am reusit mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| stefiiii3 a răspuns:

Pai poti sa-ti faci reclama pe Youtube, poti posta cateva scenete si sa te ajute cineva in legatura cu costumatiile si cadrul.
Potim merge la castinguri, dar nu stiu exact unde se fac.
Sper ca te-a ajutat ce am spus mai sus

Bafta

| marixoxo a răspuns:

Cheama cativa prieteni si faceti o segventa dintr-un film bag-o pe net si poate ai norocbig grin

| ROmanWhat a răspuns:

Salut. Ai incercat sa te duci la un curs de teatru ca poti sa fi descoperit ca actor asa ca la football.