| jjijnbbhfsrt a întrebat:

Cum poti sa inserezi in Word 2007 o nota de subsol diferita la fiecare pagina? E urgent, va rog.

Răspuns Câştigător
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Am intrat şi eu în Microsoft Word 2007 şi am încercat, dar nu am găsit cum poţi face să ai altă notă de subsol diferită la fiecare altă pagină. Poţi doar să selectezi ca prima să fie diferită de celelalte sau să faci diferenţierea dintre paginile cu număr par şi cele cu număr impar.
http://img524.imageshack.us/img524/5069/subsol.jpg
Numai bine!
Pumpkin Pie

2 răspunsuri:
| PumpkinPie a răspuns:

Salut din nou, jjijnbbhfsrt!
Mă bucur că/dacă te-am ajutat! Mulţumesc pentru apreciere!
Numai bine!
Pumpkin Pie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai aflat...ai optiunea header and footer. asta te ajuta