| mrrry a întrebat:

Lucrez in word 2007...Cum fac si eu sa nu imi mai apara aceeasi nota de subsol pe pagini diferite? ce am scris pe prima pagina la nota de subsol imi apare si pe a 2, 3, etc pagina.si daca sterg/sau scriu alceva pe pag 2 mi se sterge si dupa prima pagina ce am scris si imi apare ce am scris pe pagina 2...va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| AlEcSsCRaZzY a răspuns:

Inserezi pe fiecare pagina un o noua nota de subsol, cand treci la pagina cealalta stergi nota si adaugi alta, ar trebui sa mearga, si eu lucrat cu world 2007 si asa faceam. sper ca ti-am fost de ajutor.