| ioana_6147 a întrebat:

Cum sa ajung actrita?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Dai la scoala de actorie...
dar crede-ma. tine-te de scoala.ca nu o sa ajungi in veci actrita...

18 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Intai iti finalizezi studiile liceale dupa care dai admitere la Univ. de Arta Teatrala si Cinematografica( http://www.unatc.ro/ )

| anutza a răspuns:

Urmezi ATF - academia de tearu si film

| elasexygagica a răspuns:

Prestand in patul diferitor regizori love struck

| ombladon a răspuns:

Poti sa incepi s*****-o prin WC-uri laughing

| yasser25 a răspuns:

De filme xxx?

| Scherimuvi a răspuns:

Continua sa visezi
dar poti sa cauti pe internet
o auditie pentru ca sa ajungi actrita

| Raton a răspuns:

'daca vrei sa fii actrita porno o sugi si tu putin te gaseste vreun pedofil si gata

| Annie a răspuns:

Facand facultata de actorie si avand talentul pentru a deveni actor.

| AidaAmaranta a răspuns:

Greu! Daca ai ambitie... poti ajunge unde vrei.

| iuli a răspuns:

Ar trebui sa urmezi niste cursuri de actorie, dupa care sa te inscri la niste casting-uri. Daca reusesti sa primesti un rol, cat de mic, o sa apara si alte oportunitati.
Succes!

| Classy a răspuns:

E destul de greu sa ajungi "acolo".In primul rand, trebuie sa ai inclinare spre acest domeniu, sa stii sa interpretezi rolul cu foarte multa seriozitate, si cel mai important: Sa urmezi facultatea de actorie! P.s: Nu stiu cum se face, insa unele intrebari sunt cele pe care vreau si eu sa le pun! Si eu imi doresc sa devin actrita! De aceea, trebuie sa crezi; Si cine stie, poate ne intalnim acolo la facultatehee hee

| AndreeaDeea98 a răspuns:

Pai te inscri la cursuri de actorie, te vei duce la un liceu cu domeniul asta, si apoi trebuie sa intri la o facultate de actorie. Dar pe primul loc este sa inveti foarte bine ca sa te primeasca la liceu sau facultate.

| George1176 a răspuns:

Pai sunt 3 pasi
1.Invata
2.Invata mai mult
3.Invata aproape toata ziua

| ReX391 a răspuns:

Du-te la Dan Diaconescu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la o scoala de actorie! Iar acum daca esti la scoala ar fi bine sa participi la niste piese, scenete sau concerte! Aceasta te va ajuta in viitor!

| AnGeL a răspuns:

Ajungi actrita facandu-ti remarcata firea, actrita DIN TN

| nathalie_4280 a răspuns:

Trebuie mai intai sa termini scoala de actorie big grin

| Radu_1185 a răspuns:

Straduiestete mai multin ceea ce vrei sa faci in viata.du-te la cursuri de atorie.ince arca sa imiti actori Sper ca am fost de folos