| Skylerx a întrebat:

Cum sa ma inregistrez la jocul ala, pinguin? Scz e club.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Intra pe http://miniclip.com
La Club Penguin, clik pe ''Creeate a new penguin'' completezi acolo si la E-mailul parintilor poti sa iti treci un alt E-mail al tau si iti dai accept tu singura, dupa ce completezi toate casutele si accepti pe id parintilor jocul, te logezi pe ''Log in''!
Si gata! Iti trebuie bani pentru a cumpara haine, trebuie platit cu cardul, daca nu vrei te poti plimba doar pe-acolo si sunt niste jocuri in schimb ca te-ai logat un utilizator iti va da o caciulita caodu pe care o vei putea purta in comunitatea Club Penguin! Pentru a face si alte lucruri trebuie sa fii Membership si sa platesti pe niste perioade de timp cu cardul pentru a avea bani in cont.
Eu am cont la Club Penguin dar nu am platiti cu cardul, sunt doar un utilizator nu Membership.
Sper ca ti-am fost de folos, o zi buna.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa ma inregistrez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ai pe cineva care stie
zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci
dai mai intai acolo jos si zice new penguin acolo iti faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu ca eu tot vreau sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu

| vidyasinghash a răspuns:

E cu bani, asta stiu sigur, am incercat si eu sa ma inregistrez dar nu m-a primit pe sait.