| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma pensez corect?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la o cosmeticiană bună care să-ți dea o formă la ele și apoi te faci singurică acasă respectând forma dată.
Pa, pa.

| Anileda a răspuns:

Nu te pensa tu singura.
Mai bine te duci la un salon.
Nu este foarte scump si te face si corect si frumos.

| Meryem027 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=cGuH5-QZlPo. Sper sa te ajute! Pa, pa :*

| Liviu a răspuns:

Pacat ca e doar pentru fumei
Vreau si eu ceva pentru barbati wtf?
laughingastept mesaje :-l

| capricc a răspuns:

Nu-ti poate spune cineva cum sa te pensezi corect, pe cata vreme nu cunoaste forma fetei tale. Poti face mai mult rau decat bine daca alegi sprancene drepte pentru o fata patrata de exemplu. Dupa ce ai aflat forma fetei, alegi si forma sprancenelor, dar tinand cont de niste reguli. Cel mai indicat este sa iti cumperi niste sabloane pentru sprancene, sa le aplici, sa le umpli cu fard iar daca esti multumita de rezultat, poti incepe sa smulgi firele de par care nu se incadreaza in aceasta forma. Ai aici si un tutorial al Anastasiei Soare: http://fucsia.ro/cum-sa-ma-pensez-corect/

| InLove a răspuns:

Pai, respecti forma pe care o ai la sprancene, dar mai ciopartesti tu pe acolo un pic, si spranceana ar trebui sa iti inceapa din dreptul coltului ochiului, : tii penseta in mana dreapta si asa mai departe laughing sper ca team putut ajuta

| DiaaA_2282 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch mai bine de atat nu se poate;))