| Monyyyyy a întrebat:

Cum sa pot învață mai multe la facultate? Gen programarea in C și matematica și bazele electrotehnicii. Sunt la politehnica

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Să ințelegem că ce se predă acolo nu-ți ajunge și mai vrei ceva in plus?

| cosmin1324 a răspuns (pentru sierra1):

A venit la UTCN si si-adat seama ca e varza la mate probabil si acum isi reconsidera viata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De pe Internet.

| Bizon95 a răspuns:

Nu inteleg, tu nu vrei sa inveti din afara facultatii dar la facultate nu e indeajuns?!?
poate vii cu niste completariwinking

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cauti pe net, preferabil in engleza, lucrurile la care ai nelamuriri.

| FaraNume1245 a răspuns:

Cel mai bun răspuns: "caută pe net". Poți întreba și colegii / profesorii pentru recomandări.