| 19961996 a întrebat:

Cum scriu pe net sa vad episoade din telenovela valeria, difuzata pe acasa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu caut la fel

8 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Pe youtube scrii: Valeria capitulo 1

http://www.youtube.com/watch?v=7kKAfgqRv2s aici se vede mai bine. Dar trebuie sa stii spaniola. Eu ti-as traduce, dar e mult prea mult. Asa vei gasi toate episoadele, trebuie doar sa ai rabdare sa le cauti.

Psihoyounger

| ing. a răspuns:

Buna.Si mie imi place mult de tot valeria.Intrii pe youtube si in search box scrii:valeria capitulo (si numarul episodului pe care vrei sa-l vezi)
Vizionare placuta!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii episodes valeria si dai sa caute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geo:da dar este pana la pisodul 15 am cautat eu si nu este mai departe cum fac? Ma ajuta careva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum dau sa vad episoadele de la 60 in sus

| mikella a răspuns:

Scrie pe youtube numele telenovelei cum se citeste in spaniola.