| User26727272727 a întrebat:

Cum se calculeaza media de admitere la academia de politie A.I Cuza? Cum se ia in considerare media de la bac? Alte informatii de ajutor in legatura cu admiterea?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti toate informatiile in legatura cu admiterea, pe site-ul oficial al Academiei de Politie, in Admiterea 2023, de regula este afisata dupa inceperea anului.
Orientativ te poti uita la Admiterea 2022, probabil asa va fi si anul viitor.