| qpa a întrebat:

Cum sunt caminele din poli Bucuresti? Din regie mai precis.
Care sunt cele mai bune?, cati stau intr-o camera, cat de mare e camera, conditiile in general.
Si daca ati facut sau faceti calculatoare acolo, cum e facultatea?

thx

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

Zvon fals. Caminele sunt dintre cele mai moderne. Curate, cantina buna. Se sta cate 4 in camera in primii doi ani, apoi cu cat cobori la etaje mai jos, vei sta si numai 2 in camera. Acces la tramvai, vara strandul Crangasi foarte aproape. Politehnica e si ea aproape...Ce altceva sa mai pretinzi?

1 răspuns:
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca iti raspundcryingNu vreau sa te speriu s au sa te sperii ia o cum vrei dar de unde esti? nu esti din Romania? nu te uiti la tv? S au macar sa dai un simplu clic pe google! Ce este in regie?laughing))))Oau deja iti plang de mila crying(in fine! Daca vrei sa vii aci sper ca ai un carcacter puternic si esti foarte curajos altfel nu ti recomand sa vii!laughing)mai multe nu ti spun