| IrinaIonescu a întrebat:

Cum este atmosfera in caminele din Regie Bucuresti? Este suficienta liniste pentru studiu?

Răspuns Câştigător
| Braunion a răspuns:

Chiar in regie e cea mai mare nebunie, ca sunt terase si cluburi deschise toata noaptea.

| IrinaIonescu explică (pentru Braunion):

Deci nu e deloc locul in care sa stai linistit dupa cursuri?

| Braunion a răspuns (pentru IrinaIonescu):

Nu prea, dari nu stiu daca ai de ales. Caminele din agronomie sunt mai linistite, de exemplu...

| IrinaIonescu explică (pentru Braunion):

Dar conditiile din camin cum sunt? Cele din Agronomie sunt departe de Politehnica?

| Braunion a răspuns (pentru IrinaIonescu):

Nu. Dar au trecut ani buni de cand n-am mai fost pe la caminele din Bucuresti, deci nu stiu sa-ti zic exact.

7 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Nu, e debandada totala, asta e parerea mea!

| IrinaIonescu explică (pentru Vi003):

Sunt camine separate pentru fete si baieti? In regie intreb...

| Vi003 a răspuns (pentru IrinaIonescu):

Pe vremuri erau separate, acum sunt pe etaje. N-am o parere buna despre acele camine in care trebuie sa investesti daca vrei sa ai o camera mai locuibila. Intereseaza-te din timp daca vrei un loc si bine-ar fi sa le cunosti pe fetele cu care stai. Bafta!