| SnYcK3rS a întrebat:

Cum vi se pare facultatea de jurnalism din cadrul Universitatii Bucuresti? As vrea raspunsuri doar de la cei care au urmat sau urmeaza aceasta facultate.

Cum e admiterea? Am inteles ca se da examen la gramatica romana, ar fi nevoie de meditatii la gramatica pentru examen?

Se face si vreo limba straina? Daca da, care?

Am inteles ca facultatea nu are un sediu stabil, adica o parte e prin facultatea de chimie, alta parte prin cea de economie, parca, nu?

Astept cat mai multe pareri, informatii si impresii

Funda!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Tara-i plina de psihologi si jurnalisti care nu-si gasesc loc de munca conform facultatii terminate.