| BaNkIeE a întrebat:

Cum vi se pare profesia de kinetoterapeut?
Credeti ca se poate de trait din asta?

4 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Da se poat trai bine din meseria asta

| gaby500500 a răspuns:

Din cate stiu eu un kinetoterapeut premiste un salariu foarte bun mai ales ca multi oameni apeleaza la ei/ele

| mCamii22 a răspuns:

Profesia de kinetoterapeut este una banoasa, insa pana ce sa poti sa profesezi ca si kinetoterapeut trebuie sa faci si master. Fara master poti un fel de asistent.
Un kinetoterapeut care are si master isi gaseste si aici in tara de lucru, si afara.

| Alex_Ciutura_1996 a răspuns:

Daca faci ce iti place o sa fie tot timpul ok, nu e nu stiu ce, dar e mai mult decât șomer! laughing