| Ho1 a întrebat:

Cum victoria justice a devenit populara?

4 răspunsuri:
| chocolate3755 a răspuns:

A devenit populara dupa ce a inceput sa joace in Victorious.

| Ho1 explică (pentru chocolate3755):

Istoria cum sa inceput? de mica ce facea? ca sa ajunga asa

| chocolate3755 a răspuns (pentru Ho1):

A inceput sa joace la 10 ani atunci cind a jucat intr-un episod din Gilmore Girls. dupa aceia ea a hotarit ca vrea sa devina actrita si familia ei s-a mutat in los angeles. apoi a avut un rol minor intr-un episod din The Suite Life of Zack & Cody si atunci a fost descoperita si a jucat in filmul Mary. acel film a fost rampa ei de lansare.de atunci a inceput sa fie recunoscuta si a devenit renumita pentru talentul ei.

| AdiMrr a răspuns:

Fiindca este personajul principal in ' '
' Victoria in lumina reflectoarelor ' sau ' Victorious 'si mai si canta.