| Fdstra a întrebat:

big grin Am inteles ca la profil de stiinte-sociale nu se mai face latina din clasa a XI-a.Imi poate da cineva un orar sau macar aprox. cate ore se fac pe saptamana din fiecare materie in clasa a XI-a? Va rog mult, mi-ati fi de mare ajutor:*

Răspuns Câştigător
| cipri09 a răspuns:

Salut...si eu sunt la stiinte sociale si faci asa: geografie3 ore mate 2 ore istorie 3 ore romana 4ore sport2 ore franceza2 ore desen 1ora economie 2 ore sociologie 2 ore engleza 4 ore tic 2ore istoria comunismului 1 ora... pentru asta dai o funda happyhappy