| Fdstra a întrebat:

TPU!kiss
Imi spuneti cate ore se fac pe saptamana din fiecare materie in clasa a XI-a la profil de stiinte-sociale? Astept cat mai multe raspunsuri, stiu ca exista mici diferente de orar intre scolibig grinVa rog mult, mi-ati fi de mare mare ajutorhappybatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| teodora_7834 a răspuns:

Orar...Clasa a XI-a, profil stiinte sociale: 2 ore de matematica, vreo 4 de romana, 3 de istorie si 3 de geografie, 2 de franceza, 3 de engleza, 2 de logica, 2 de sport, dirigentia, 2 ore de TIC si cam atat. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin