| alienkros a întrebat:

Daca aleg mate info ce facultati pot alege in afara de informatica? Ceva interesant! Funda

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți merge și pe jurnalism!
Pa, pa.

| MadRaven a răspuns:

De la mate info poti face orice facultatehappy
Liceul nu conteazahappy un prieten de la mateinfo acum e la medicina, altul la litere, iar altul e la politehnica.Verisoara mea de la mateinfo s-a dus la drept.

Liceul nu are importanta.In plus, mate info iti da cele mai multe oportunitati.
Nu am auzit de nicio facultate la care sa nu poti da daca ai facut mateinfohappy
Baftahee hee!

| Mann02 a răspuns:

Pai daca faci mate si info nu stiu ce ti-ar putea fi mai interesant in contextul in care iti place mate si info, dar poti alege de exemplu sa faci mecatronica, la fel ca si mine, numai asta nu e mate info ca e inginerie, dar de prin anul 3 incepi sa faci programare, poti face automatica si calculatoare, telecomunicatiiwinking
alege-ti happy

| AwakenTheMonster a răspuns:

Liceul nu contează, mă.
Te duci unde vrei.

| maritzandrei a răspuns:

Sunt nenumarate facultati... POLITEHNICA E CEA MAI BUNA..ADICA UNIVERSITATEA TEHNICA happy... Fundaa?