| ellipse a întrebat:

Daca am inceput un master si vreau sa renunt inainte sa semnez contractul de studii, se mai in considerare plata de un an daca ma duc la un alt master?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu, ti-am răspuns la cealaltă intrebare.

| Caro34 a răspuns:

Daca mergi la secretariatul facultatii, fetele de acolo te ajuta sigur! Daca ai platit, insa nu ai semnat contractul, atunci cred ca iti primesti banii inapoi! Nu-s sigura insa secretariatul stie sigur toate astea! Fiecare universitate are regulile ei, deci trebuie intrebat! Numai bine!