| DeadShot a întrebat:

Daca am luat 8.33 la capaciatate, ma pot descurca la mate-info?

Răspuns Câştigător
| Random123456 a răspuns:

Asta depinde doar de vointa ta, de cum si cat de dispus vei fi sa lucrezi ca sa inveti. Notele de la capacitate nu iti spun daca o sa te descurci la un profil sau nu ci tu singur iti spui asta. Deci daca ai incredere in tine ca nu o sa te lasi "pe tanjala" si ca o sa tragi, ca o sa inveti atunci du-te. Dar crede-ma ca e mult de lucru la mate-info si iti poti lua adio de la hoinarit fara griji... o sa hoinaresti cu griji. Glumescbatting eyelashes Dar nu iti recomand sa mergi acolo doar ca sa te lauzi ca ai terminat mate-info daca abia te vei chinui sa iti iei note de trecere.
Asa ca, multa munca si te poti descurca, nu iti agata decizia in notele de la capacitate happy

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc!

| Sn4k3 a răspuns:

Depinde de profesori si de tine, desigur. In clasa la mine se descurca si unii care au intrat cu 7.30, dar asta pentru ca sunt profesori de treaba. Doar sa mai si inveti.

| octa2021 a răspuns:

Da

| Cartofescu a răspuns:

Asta ar spune cineva de la uman rolling on the floor... am terminat eu la mate info anul acesta, la capacitate am avut 9.80... si crede-ma ca e mai bau bau decat crezi, asta daca nu cumva te duci si te tarai cu 5 in toti anii si te trec profii de mila in cazul unui liceu cu ceva pretentii

| Kostzy a răspuns:

Cu siguranta te vei descurca. Bafta

| RoxanaMB a răspuns:

Da. Mate-info nu e chiar asa de bau-bau pe cat crede toata lumea. Este un profil la fel de greu sau usor a toate celelalte...nimic special.