| DauFinPreaDivin a întrebat:

Daca in gimnaziu nu am facut vreo ora de informatica iar eu vreau sa merg la mate-info ma voi descurca?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

La mine la liceu ne-a luat usor. Te-ai descurca dar ar trebui sa lucrezi si acasa. Acum depinde si de profesor. Dar ai zis mate-info, e un profil foarte usor. Eu sunt la mate-info intensiv info sa vezi acolo informatica...Si ne-a luat usor in a 9-a deci stai chill.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

La fel si eu laughing. Trebuie sa inveti acasa si o sa te descurci.

| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Pai daca te sti cat de cat power point word excel etc ar trebuit sa te descurci nu e deloc greu.