| Ţaranu_Alin_1990 a întrebat:

Daca ar fi sa fac o alegere intre Psihologie,Mecanica sau Electronica ce ati alege,avand in vedere ca va place sportul si lucrurile complicate, dar profilul care esti pregatit este mecanica si desen tehnic?

2 răspunsuri:
| tracicus a răspuns:

Daca iti plac lucruri complicate mergi la poli... si dupa o sa iti dai seama esti facut pentru psihologi... glumesc. daca te duce capu iti recomand mecanica. iti gasesti usor loc de munca pe o suma frumoasa