| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa va mutati in alt oras, pe care l-ati alege? (din Romania) De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu as vrea in bucurestibig grin.
De ce? Sti tu big grin

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca orasul care mi-ar place cel mai mult ar fi, Timisoara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Categoric Sibiu. are multe monumente istorice si castelul Brukenthal.

| Luori a răspuns:

Doar daca as fi sa ma mut, as alege Piatra Neamt; pentru ca este cat se poate de curat, aer curat, munte day dreaming si destul de frumos.
Acolo oamenii poate chiar se ajuta unii pe altii.

| LCD a răspuns:

Timisoara!
pentru ca imi place foarte mult, din toate punctele de vedere
Incepand cu invatamantul, locuri de vizitat, magazine, orasul in sine, ai ce sa faci, nu te plictisesti, doctori etc

| WestSid3 a răspuns:

Cluj sau Sibiu love struck
Pentru ca sunt cele mai frumoase orase pe care le-am vizitat happy
[ Predomina Cluuuuuj \dancing ]

| Gipsy a răspuns:

Pai na`s vrea sa ma mut in ruptul capului.sad
Dar daca e necesar.In Bucuresti.Pentru ca are multe malllll`uri love struck

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

In Bucuresti! love struck

| Andra2503 a răspuns:

Eu as vrea sa ma mut in Sibiu fiindca acolo este mereu cate-o ocazie de iesit si cate-un loc diferit si este ft mare si frumos si am fost acolo la verisoara mea mai bine de-o saptamana si o sa ma mai duc P. S : imi plc ft mult acolo

| wormy a răspuns:

Nu m'as muta din oras nici daca ar vrea ai mei. Unde te distrezi cel mai bine(si vara si iarna) daca nu la marelaughing?

| Rapperiţa a răspuns:

Bucuresti love struck

| no name_5407 a răspuns:

Clujul sau sibiul.pentru ca: amandoua sunt foarte curate, nu exista asa multa aglomeratie, sunt f ingrjite, obictive turistice multe si cred ca cel mai important lucru e ca sigur nu te plictisesti in ele, mereu ai ceva de facut

| justme_4288 a răspuns:

In Bucuresti, doar pentru ca e capitala tarii. Dar nu as pleca din Cluj.